Startuje Liga Regionalna w Malborku

Terminarz rozgrywek:

I KOLEJKA 26. listopada

godz 7'30 mecz I - Bombers Malbork – Gryf Tczew

godz 8'50 - mecz II – Wiking Elblag – Grom Morąg

godz.10'10 mecz III – Media Team Gdańsk – Gryf Gardeja

godz 11'30 mecz IV - Grizzlies Gdynia – Marvin's Oliwa Hockey Team

II KOLEJKA 3. grudnia

godz 7'30 mecz I – Wiking Elbląg – Bombers Malbork

godz 8'50 - mecz II – Gryf Tczew – Grom Morąg

godz.10'10 mecz III – Gryf Gardeja – Marvins' Gdańsk

godz. 11'30 mecz nr IV – Media Team Gdańsk – Grizzlies Gdynia

III KOLEJKA 10. grudnia

godz 7'30 mecz I – Grom Morąg – Bombers Malbork

godz 8'50 - mecz II – Gryf Tczew – Wiking Elbląg

godz.10'10 mecz III – Gryf Gardeja – Grizzlies Gdynia

godz. 11'30 mecz IV - Marvin's Oliwa Gdańsk – Media Team Gdańsk

IV KOLEJKA 17. grudnia

godz 7'30 mecz I - Bombers Malbork – Gryf Gardeja

godz 8'50 mecz II – Gryf Tczew – Media Team Gdańsk

godz 10'10 mecz III - Marvin's Oliwa Gdańsk – Wiking Elbląg

godz. 11'30 mecz IV – Grom Morąg – Grizzlies Gdynia

V KOLEJKA 7. stycznia

godz 7'30 mecz I  Marvin's Oliwa Gdańsk – Grom Morąg

godz 8'50 mecz II – Bombers Malbork – Media Team Gdańsk

godz 10'10 mecz III – Gryf Gardeja – Gryf Tczew

godz 11'30 mecz IV – Wiking Elbląg – Grizzlies Gdynia

VI KOLEJKA 14. stycznia

godz 7'30 mecz I - Bombers Malbork – Marvin's Gdańsk

godz 8'50 mecz II – Gryf Tczew – Grizzlies Gdynia

godz 10'10 mecz III – Gryf Gardeja – Wiking Elbląg

godz. 11'30 mecz IV – Media Team Gdańsk – Grom Morąg

VII KOLEJKA 21. stycznia

godz 7'30 mecz I – Gryf Tczew – Marvin's Gdańsk

godz 9'30 mecz II – Grizzlies Gdynia - Bombers Malbork

godz.11'00 mecz III Media Team Gdańsk – Wiking Elbląg

godz 11'30 mecz IV – Grom Morąg – Gryfa Gardeja

VIII KOLEJKA 28. stycznia

godz 7'30 mecz I – Gryf Tczew - Bombers Malbork

godz 8'50 - mecz II – Grom Morąg - Wiking Elblag

godz.10'10 mecz III – Gryf Gardeja - Media Team Gdańsk

godz 11'30 mecz IV - Marvin's Gdańsk - Grizzlies Gdynia

IX KOLEJKA 4. lutego

godz 7'30 mecz I –  Bombers Malbork - Wiking Elbląg

godz 8'50 - mecz II – Grom Morąg - Gryf Tczew

godz.10'10 mecz III – Marvins' Gdańsk - Gryf Gardeja

godz. 11'30 mecz nr IV – Grizzlies Gdynia - Media Team Gdańsk

X KOLEJKA 11. lutego

godz 7'30 mecz I –Bombers Malbork - Grom Morąg

godz 8'50 - mecz II – Wiking Elbląg - Gryf Tczew

godz.10'10 mecz III – Grizzlies Gdynia - Gryf Gardeja

godz. 11'30 mecz IV - Media Team Gdańsk - Marvin's Oliwa Gdańsk

XI KOLEJKA 18. lutego

godz 7'30 mecz I - Gryf Gardeja - Bombers Malbork

godz 9'30 mecz II – Media Team Gdańsk - Gryf Tczew

godz 11'00 mecz III - Wiking Elbląg - Marvin's Oliwa Gdańsk

godz. 11'30 mecz IV – Grizzlies Gdynia - Grom Morąg

XII KOLEJKA 25. lutego

godz 7'30 mecz I W – Grom Morąg - Marvin's Oliwa Gdańsk

godz 8'50 mecz II – Media Team Gdańsk - Bombers Malbork

godz 10'10 mecz III – Gryf Tczew - Gryf Gardeja

godz 11'30 mecz IV – Grizzlies Gdynia - Wiking Elbląg

XIII KOLEJKA 4. marca

godz 7'30 mecz I - Marvin's Gdańsk - Bombers Malbork

godz 8'50 mecz II – Grizzlies Gdynia - Gryf Tczew

godz 10'10 mecz III – Wiking Elbląg - Gryf Gardeja

godz. 11'30 mecz IV – Grom Morąg - Media Team Gdańsk

XIV KOLEJKA 11. marca

godz 7'30 mecz I – Marvin's Gdańsk - Gryf Tczew

godz 9'30 mecz II – Bombers Malbork - Grizzlies Gdynia

godz.11'00 mecz III Wiking Elbląg - Media Team Gdańsk

godz 11'30 mecz IV – Gryfa Gardeja - Grom Morąg

Daty i godziny spotkań w porozumieniu z zarządcą lodowiska mogą ulec zmianie.

II runda TLH

TLH sezon 2017/2018  Runda II godzina 21:30-22:50

 

Czytaj więcej: II runda TLH

TLH 2017/2018

W sobotę odbyło się zebranie Zarządu TLH oraz przedstawicieli drużyn.
Uzgodniono co następuje :
 
1.      rozgrywki TLH sezonu 2017/18 rozpoczną się w dniu 16.10.2017
2.      ostateczny system rozgrywek będzie określony w dniu 08.10.2017 lub wcześniej, jeżeli ustalimy ostateczną ilość drużyn chcących brać udział w rozgrywkach
3.      termin zgłaszania drużyn do rozgrywek na drukach wymaganych regulaminem do 08.10.2017
4.      na dzień 23.09.2017 do rozgrywek zgłosiło się 7 drużyn, czekamy na 8 drużynę
5.      rozgrywki będą odbywały się w poniedziałek , wtorek , środę / w systemie dla 7 drużyn / oraz we czwartki /w systemie dla 8 drużyn/
6.      w obu przypadkach / 7 lub 8 drużyn/  gramy dwie rundy każdy z każdym i play off z dwu meczem w półfinale.
7.      w systemie na 7 drużyn lider po 2 rundach zasadniczych automatycznie wchodzi do półfinału.
8.      w systemie na 7 drużyn jedna drużyna pauzuje w meczu.
9.      Mecze odbywać się będą w godzinach 21:30-22:50,
10.   Sekretarzem rozgrywek będzie Pani Natalia Konicz
11.   Sędzią Głównym Pan Maciej Pachucki
12.   Uwaga na wymogi regulaminu pod względem skompletowania i złożenia oświadczeń i deklaracji zgodnych z wymogami regulaminu.
13.   Odbędzie się spotkanie sędziów z zawodnikami w celu porozmawiania o przepisach i ich interpretacji
 
Na chwilę obecną grają
Mad Dogs, GOLDWELL, LIEDER, GKH, MOHT, Dragons i oczywiście  GRIZZLIES (Fan Club nie zgłosił się do rozgrywek - nie chcą być sponsorowani, na ich decyzję, oraz może Media Team czekamy do 8 X 2017)
 
Proszę o wypełnienie wniosku - będę zbierał na treningach
 

I runda TLH

TLH sezon 2017/2018  Runda I godzina 21:30-22:50

 

Czytaj więcej: I runda TLH

Harmonogram turnieju w Malborku 16-17 września

16 wrzesień (sobota) 

1. mecz nr 1 godz 8'00 – 8'50 BOMBEK SP3 MALBORK –BOMBERS MALBORK
2. mecz nr 2 godz 8'55 – 9'40 GKH GDYNIA – GRIZZLIES GDYNIA
3. mecz nr 3 godz 9'50 – 10'35 BOMBEK SP3 MALBORK – WTW WROCŁAW
4. mecz nr 4 godz 10'40 – 11'25 – GRIZZLIES GDYNIA - BOMBERS MALBORK
5. mecz nr 5 godz 11'30 – 12'15 GKH GDYNIA –ROLLER CHOJNICE
6. mecz nr 6 godz 12'20 – 13'05 BOMBERS MALBORK– WTW WROCŁAW
7. mecz nr 7 godz 13'10 – 13'55 ROLLER CHOJNICE – GRIZZLIES GDYNIA 
8. mecz nr 8 godz 14'00 – 14'45 BOMBEK SP3 MALBORK – GKH GDYNIA
9. mecz nr 9 godz 14'50 – 15'35 GRIZZLIES GDYNIA – WTW WROCŁAW
10. mecz nr 10 godz 15'40 – 16'25 BOMBERS MALBORK – ROLLER CHOJNICE

o godzinie 19'00 zaplanowane jest wspólne ognisko dla uczestników zawodów (w ośrodku CAW przy ul Parkowej 3), gdzie przygotowany będzie ciepły posiłek, grill, napoje. Zdjęcia obiektu oraz kamera na żywo można zobaczyć na str www.hokejmalbork.pl

17 wrzesień (niedziela)

11. mecz nr 11 godz 10'00 – 11'50 WTW WROCŁAW– ROLLER CHOJNICE
12. mecz nr 12 godz 11'55 – 12'40 BOMBERS MALBLBORK – GKH GDYNIA  
13. mecz nr 13 godz 12'50 – 13'35 BOMBEK SP3 MALBORK– GRIZZLIES
14. mecz nr 14 godz 13'40 – 14'25 WTW WROCŁAW – GKH GDYNIA
15. mecz nr 15 godz 14'30 -15'15 BOMBEK SP3 MALBORK – ROLLER 


UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ZAWODÓW PO OSTATNIM MECZU OKOŁO GODZINY 15'00

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Akceptuję pliki cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information